Masum 80.Bölüm Fragmanı

Masum 80.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Masum dizisinin yeni bölümü 10 Haziran Çarşamba günü saat 16.10 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Giaa Manek ve Rucha Hasabnis gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Masum bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/zt2uy

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Kokila Rashi’nin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için bir plan yapar. Gopi’nin korkularının arkasında Rashi’nin olduğunu düşünen Kokila haklı mı çıkacak?

Rashi Ahem ve Gopi’nin arasını bozmak için elinden geleni yapar. Kokila ise Gopi’nin korkularının ardında Rashi’nin olduğundan şüphelenir. Bunun için bir plan yapan Kokila planından kimseye bahsetmez. Kokila’nın planıyla kendi kazdığı kuyuya düşen Rashi çok korkar. Kokila ise sessizce Rashi’yi izlemeye devam eder. Rashi ise Gopi’nin Ahem’i kızdırması için yeni bir oyun oynar. Kokila Rashi’nin oynadığı oyunu bozabilecek mi?

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.