Masum 79.Bölüm Fragmanı

Masum 79.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Masum dizisinin yeni bölümü 9 Haziran Salı günü saat 16.10 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Giaa Manek ve Rucha Hasabnis gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Masum bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/rksun

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Gopi Rashi’nin hayalet oyunu yüzünden çok zor anlar yaşar. Kokila ise gelinindeki tuhaflığı fark eder ve işin peşine düşer. Kokila Rashi’nin oyununu bozacak mı?

Gopi Rashi’nin anlattığı hayalet hikayesi yüzünden çok zor anlar yaşar. Kokila gelinine ne olduğunu anlamaya çalışır fakat Gopi ona hiçbir şey anlatmaz. Rashi’nin bir iş çevirdiğini düşünmeye başlayan Kokila onun peşine düşer. Çamaşır toplamaya çıkan Gopi ise orada Ahem ile karşılaşır. Bir anda yağmura yakalanan ikili romantik anlar yaşar. Kokila ise Gopi’nin hayaletlerden bahsetmesinin bir tesadüf olmadığını anlar ve ne olduğunu anlamaya çalışır. Kokila Rashi’nin oyununu fark edecek mi?

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.