Masum 78.Bölüm Fragmanı

Masum 78.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Masum dizisinin yeni bölümü 8 Haziran Pazartesi günü saat 16.10 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Giaa Manek ve Rucha Hasabnis gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Masum bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/8bish

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Rashi Gopi’yi kandırarak onu Ahem’in gözünde küçük düşürmeye çalışır. Ahem ise Gopi’yle çıktığı yürüyüşte ona çok sinirlenir. Ahem Gopi’yi kıskanıyor mu?

Rashi Gopi’yi evde Anita’nın bir ruhunun dolaştığına inandırır. Ahem’in ruhunun bir horoza girdiğini düşünen Gopi horozu korumak için elinden geleni yapar fakat horoz kaçmayı başarır. Horozun ardından Ahem’i gören Gopi onun düzeldiğini düşünerek çok sevinir. Rashi ise hikayeleriyle onu korkutmaya devam eder. Ahem yürüyüşe çıkar ve Kokila Gopi’nin de gitmesini söyler. Yürüyüşte Ahem arkadaşlarıyla karşılaşır. Gopi’nin ona eşlik ettiğini gören arkadaşları onlarla sohbet eder. Gopi’nin onlarla konuşması Ahem’i kıskandıracak mı?

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.