Masum 73.Bölüm Fragmanı

Masum 73.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Masum dizisinin yeni bölümü 3 Haziran Çarşamba günü saat 16.10 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Giaa Manek ve Rucha Hasabnis gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Masum bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/6udxo

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Rashi yaptığı hatadan dolayı kendini cezalandırmak zorunda kalır. Kokila ise Ahem ve Gopi’yi yakınlaştırmak ister. Ahem annesinin çabasına karşılık verecek mi?

Rashi ve Urmila Gopi’yi Ahem’den ayırmak için yeni bir plan hazırlar. Fakat yaptığı büyük bir hata yüzünden cezalandırılır. Kokila ise sessizlik yemini eden Rashi’ye güvenmez ve onu sürekli kontrol eder. Rashi ise Gopi’ye yardım ediyor gibi görünür fakat onun zor duruma düşmesi için elinden geleni yapar. Kokila ise Ahem ve Gopi’nin arasını düzeltmek için tüm çabasını sergiler. Ahem Gopi’nin güzel yönlerini görmeye başlayacak mı?

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.