Masum 71.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Masum 71.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Masum dizisinin yeni bölümü 1 Haziran Pazartesi günü saat 16.10 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Giaa Manek ve Rucha Hasabnis gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Masum bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/07eoj

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Ahem’in iş için İsviçre’ye gidecek olması Kokila’yı umutlandırır fakat onun Gopi’yle gitmeyeceğini öğrenince yıkılır. Ahem annesinin isteğini kabul edip Gopi’yle mi gidecek?

Ahem’in İsviçre’de bir işi çıkar ve oraya gitmek için hazırlık yapar. Herkes Gopi’nin de onunla İsviçre’ye gideceğini düşünürken Ahem annesiyle gideceğini söyler. Bunu duyunca gözyaşlarına boğulan Gopi üzüntüsünü kimseye göstermek istemez. Rashi’nin de Cigar’la İsviçre’ye gideceğini duyan Kokila çok öfkelenir. Gopi’yi bir şekilde Ahem’le göndermeyi kafasına koyan Kokila plan yapmaya başlar. Ahem her şeye rağmen Gopi’yle gidecek mi?

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.