Masum 59.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Masum 59.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Masum dizisinin yeni bölümü 20 Mayıs Çarşamba günü saat 16.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Giaa Manek ve Rucha Hasabnis gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Masum bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/au25z

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Kokila büyükanne Hetal ve Kokila’dan gelinlerinin sorumluluklarını değişmesini ister. Kokila ve Rashi arasındaki gerilim evdekileri nasıl etkileyecek?

Büyükanne Kokila ve Hetal arasında sürekli bir problem yaşandığını görür. İkisini de yanına çağıran büyükanne onların gelinlerinin üzerine çok düştüğünü söyler. Rashi’nin sorumluluğunu Kokila’ya, Gopi’nin sorumluluğunu ise Hetal’e veren büyükanne onların itirazlarını kabul etmez. Bir hafta boyunca Kokila’nın sorumluluğu altında olacağını öğrenen Rashi şok olur. Kokila Rashi’nin sürekli tembellik ettiğini görür ve çok öfkelenir. Küçük gelinler bu durumdan memnun olmaz. Kokila ve Rashi arasındaki gerili evdekilere yansıyacak mı?

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.