Masum 58.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Masum 58.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Masum dizisinin yeni bölümü 19 Mayıs Salı günü saat 16.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Giaa Manek ve Rucha Hasabnis gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Masum bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/jxezh

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Kokila Ahem ve Gopi’den annesinin yanında dikkatli olmaları için söz alır. Rashi ise büyükannenin sevgisini kazanmak için her türlü hileyi yapar. Kendisini başarısız hisseden Gopi ne yapacak?

Kokila Ahem ve Gopi’yi yanına çağırarak onlardan bir söz vermelerini ister. Büyükanne gidene kadar birbirlerine tahammül etmelerini söyleyen Kokila bunun kendisi için çok önemli olduğunu belirtir. Gopi Kokila’ya verdiği sözü tutsa da Ahem çok zorlanır. Rashi ise büyükannenin sevgisini kazanmak için tüm şirinliğini kullanır. Bunun farkında olan Kokila Gopi’yi elini çabuk tutmasını söyler. Kendisini başarısız hisseden Gopi ne yapacak?

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.