Masum 55.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Masum 55.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Masum dizisinin yeni bölümü 16 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Giaa Manek ve Rucha Hasabnis gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Masum bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/hbg1p

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Büyükanne Kokila’nın gelinini merak edince Ahem onu yeniden evine getirmek zorunda kalır. Ahem ve Gopi yeniden aynı evde yaşamaya başlayacak mı?

Kokila’nın annesinin ziyareti evdeki herkesi şok eder. Büyükanne Ahem’in karısını görmek isteyince Kokila ne yapacağını şaşırır. Çaresiz kalan Ahem Gopi’yi tekrar eve getirmek zorunda kalır. Kokila Ahem ve Gopi’den büyükanneye karşı dikkatli olmalarını ister. Büyükanne beraberinde getirdiği sandığı iki gelinden birine emanet edeceğini söyleyince Rashi çok merak eder. Rashi gizlice sandığın içine bakıp hazinenin ne olduğunu öğrenmek ister. Ahem ise büyükanne yüzünden sürekli Gopi’yle zaman geçirmek zorunda kalır. Büyükanne iki gencin yeniden bir arada yaşamasını sağlayabilecek mi?

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.